INGYENES KISZÁLLÍTÁS 25.000 Ft FELETT! Üzleteink Ügyfélszolgálat Díszcsomagolás
0

cart

Kosár

Álláslehetőség – Csatlakozz fantasztikus csapatunkhoz!

Üzletvezetőt keresünk prémium ékszerüzletünkbe a Budapest Airporton

Szeretnél a divat piacon egy egyedülálló márkát képviselni, mely Budapesten 5 helyen várja az ékszerek szerelmeseit? Akkor Téged keresünk!

FŐBB FELADATOK:
• Az eladói csapat irányítása, motiválása és munkaszervezése
• A vásárlók magas színvonalú kiszolgálásának biztosítása
• Az üzlet napi operatív működésének biztosítása, adminisztrációs feladatok ellátása
• Aktív részvétel az értékesítésben
• Optimális készlet biztosítása

SZAKMAI ELVÁRÁSOK:
• Legalább középfokú végzettség
• 1-3 év üzletvezetői tapasztalat
• Angol nyelv magabiztos használata
• Lelkes, csapatjátékos és emberközpontú attitűd
• Energikus, motiváló személyiség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret

AMIT KÍNÁLUNK:
• Stabil, nemzetközi háttér
• Prémium divat-márka képviselete
• Lelkes, elhivatott csapat

Ha szeretnél egy nyitott, kreatív csapat tagja lenni, akkor jelentkezz most fényképes önéletrajz és fizetési igény elküldésével az emesecsordas@michalnegrin.hu e-mail címen. A tárgyba ezt írd: FB- üzletvezető

Kapcsolódó blog bejegyzések

Negrin Fashion & Shopping Days

-20% kedvezmény vár, ha velünk tartasz!

A tavaszi szezon legnagyobb akciója vár Rád a Michal Negrin üzleteiben és a webshopon!

Elolvasom »

2017 Tavasz/Nyár: Itt az új Michal Negrin designer-kollekció!

Káprázatos ruhák és ékszerek, ismerd meg az új kollekciónkat!

Michal Negrin, a világhírű divattervező bemutatja a legújabb kollekcióját, melyet különleges motívumok inspiráltak. Tudd meg, melyek ezek!

Elolvasom »